ÇAKILKEYF, 2010 senesinin Mart ayından itibaren muhteşem Adalar manzarası eşliğinde HNC GRUP’un 3. şubesi olarak İdealtepe Sahil Yolu üzerinde açıldı. ÇAKILKEYF İdealtepe’deki 3. şubesinde yepyeni bir konsepti hayata geçirmenin mutluluğunu gelen konuklarıyla birlikte paylaşıyor.
ÇAKILKEYF, 10 senelik deneyimi, güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışı ile damak tadınıza hitap eden leziz menüsünün yanı sıra uygun fiyat politikası ve rahat ortamıyla dört mevsim öğlen ve akşamlarınızı renklendirecek eğlence anlayışını büyük bir keyifle sizin için yansıtıyor. Ayrıca Pazar sabahları ailece geçirilecek keyifli zaman dilimine zengin brunch menüsü ile eşlik ediyor. Bu unutulmaz eğlenceye dahil olmak ve keyfini çıkarmak da sizlere kalıyor.
300 kişilik büyük salonu, 200 kişilik üst katı ve 400 kişilik bahçesi ile ÇAKILKEYF, süs havuzu bulunan bahçesinde aynı anda oturmalı düzende 1000, kokteyl düzeninde 2000 kişiye hizmet verebiliyor.
Eğlence dünyasındaki iddiasını pekiştiren ÇAKILKEYF sahne organizasyonlarının yanı sıra her türlü doğum günü, nişan, kına gecesi, düğün, bayii toplantısı, ürün lansmanı ve şirket motivasyon yemekleri için kokteyl, yemek servisi ile kutlama ve özel günlerinizde de size keyifli anlar yaşatıyor.
Eski gazino kültürünün yeni adresi olan ÇAKILKEYF, her Çarşamba bayanlar matinesi düzenliyor ve gelen konuklarına altın dağıtıyor. Ayrıca yeşillikler içerisinde muhteşem Adalar manzarası eşliğinde açık havada her Pazar açık büfe kahvaltı da farklı bir Pazar sabahı yaşamak isteyen konuklar için hazırlanıyor.
ÇAKILKEYF’te eğlence bitmiyor. Her akşam sevdiklerinizle birlikte geçirdiğiniz yemek saatine fasıl programıyla eşlik eden ÇAKILKEYF, sabaha kadar eğlence mantığıyla sabahın ilk ışıklarına kadar devam eden ikinci bir program daha yapıyor.
Gruplara özel indirimler uygulayan ÇAKILKEYF, konuklarına sunduğu ayrıcalıklı hizmetleri vale parking sisteminde de hissettiriyor. Masanızdan kalkarken aracınızı teslim ettiğinizde size verilen numaratörü kullanarak çıkışta aracınızın hazır vaziyette kapıda beklediğini görüyorsunuz.
Unutmayınız; ÇAKILKEYF eğlencedeki yeni mekanınız. ÇAKILKEYF’te keyifli organizasyonlarda görüşmek dileği ile…
Saygılarımızla.